Ile zaoszczędzisz korzystając z e-papierosów?

Elektroniczne papierosy są wiele mniej kosztowne niż palenie papierosów tytoniowych. W rzeczywistości możesz palić mniej. Kiedy palisz papierosa tytoniowego czujesz się zobowiązany palić całego papierosa. E-papieros natomiast pozwala wziąć tylko kilka wdechów i odłożyć go na pewien czas. Możesz oczywiście palić mniej z tego powodu. Ponadto elektroniczny papieros nie wymaga korzystania z popielniczki. Dzięki temu również możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Papieros elektroniczny eliminuje też brzydki zapach z Twoich włosów, ubrań, oddechu i palców. Za pomocą elektronicznego papierosa możesz też się skutecznie pozbyć nieprzyjemnego zapachu w Twoim samochodzie i domu.

Pozytywny wpływ elektronicznych papierosów

Podczas korzystania z elektronicznego papierosa możesz bowiem wdychać parę, która nie zawiera żadnego zapachu lub smoły. Klienci, którzy ich używali w domach osób niepalących, nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń. Elektroniczne papierosy nie mają niezwykle gorącej końcówki, więc możliwość pożaru jest naprawdę minimalna. E-papieros nie spowoduje więcej brzydkich dziur w Twoim dywanie, ubraniach, meblach i wnętrzu samochodu. Elektroniczne zapalniczki nie potrzebują też zapalniczki i nie nagrzewają się, dlatego jest prawie niemożliwe, aby wypalić dziurę w czymkolwiek. Wystarczy umieścić swój elektroniczny papieros w kieszeni, gdy już skończysz. Papierosy elektroniczne nie potrzebują też popielniczki.

Jak działa e-papieros?

papieros elektronicznyPapieros elektroniczny nie mają płomienia. Nie będziesz więc potrzebował zapalniczki lub zapałek. W większości miejsc, które objęte są tradycyjnie zakazem palenia pozwalają na e-papierosy. Elektroniczne papierosy nie potrzebują ognia i nie spalają się. Teraz możesz zaspokoić swoje pragnienia nikotynowe w pracy, restauracji, barze czy lotnisku, bez wychodzenia za każdym razem na świeże powietrze. Pamiętaj jednak, aby przed użyciem papierosa elektronicznego zapytaj, czy możesz z niego korzystać. Elektroniczny papieros lub e-papieros jest zasilanym bateryjnie urządzeniem, w którym rozpyla się ciekły roztwór nikotyny i wytwarza się parę po inhalacji. W ten sposób papieros elektroniczny może skutecznie zapobiec głód nikotynowy użytkownika.

Ile można zaoszczędzić?

Zgodnie z wyliczeniami serwisu e-papieros.edu.pl można zaoszczędzić miesięcznie około 200 złotych. Do tego dochodzą kwestie zdrowotne, ponieważ, para wytwarzana przez e-papieros nie zawiera żadnej z 4000 substancji chemicznych powszechnie występujących w tradycyjnie dymie papierosowym. Wykonane badania jednoznacznie udowadniają, że para wytwarzana przez e-papierosy nie zawiera substancji smolistych, ani tlenku węgla. Dodatkowo produkt nie wytwarza płomienia ani dymu w jakiejkolwiek formie, dlatego może być wykorzystywany w miejscach, gdzie zabronione zwykłe papierosy tytoniowe.

admin