Problem z małą ilością pary w e-papierosie?

Jeśli Twój e-papieros zaczyna produkować coraz mniej pary, kilka rzeczy może być przyczyną obniżonej wydajności. Pierwszą rzeczą może być wyczerpana lub słaba bateria. Pierwszą oznaką słabego lub rozładowanego akumulatora może być bowiem zmniejszenie produkcji pary. Być może Twój elektroniczny papieros potrzebuje po prostu doładowania, ale z czasem wydajność akumulatorów e-papierosów będzie powoli się zmniejszać i nawet świeże doładowanie może nie rozwiązać problemu. Wykorzystać zapasową baterię, aby zobaczyć, czy sytuacja się poprawi i rozważ zastąpienie słabej baterii nową. Sprawa może też dotyczyć brudnego knota/wypełniacza/cewki. Jeśli bateria jest w porządku, a produkcja pary stopniowo staje się gorsza, to może być znak, że knot/wypełniacz kartomizera i/lub cewka w e-papierosie musi być czyszczona.

Para z e-papierosa

epalenieW miarę upływu czasu powoduje odparowanie pozostałości, które gromadzą składniki i powoli osłabia działanie e-papierosa. Proces czyszczenia jest różny dla każdego rodzaju produktu, więc zapoznaj się z instrukcją, zapytaj sprzedawcę o pomoc, szukaj odpowiedniego filmiku na YouTube lub odwiedź pomocne forum internetowe dla e-palaczy. Winą mogą być również niewłaściwe elementy. Jeśli używaj wysokiej odporności atomizera na zbyt niskie napięcie, będzie intensywnie pracować chłodnica i w konsekwencji e-papieros będzie produkować słabszą parę. Podnieś ustawienia, jeśli masz urządzenia ustawiona na VV/VW, pomyśl też o lepszej baterii lub spróbuj niższej wartości Ohm atomizera. Zawinić może być też zbyt niska ilość warzywnej gliceryny w Twojej e-cieczy. Jeśli niedawno zmieniłeś swój e-sok i nagle zauważyłeś zmianę, jest duża szansa, że jest to spowodowaną produktem z mniejszą VG (warzywną gliceryną). Gliceryna roślinna, inaczej warzywna (VG) i glikol propylenowy (PG) to dwa główne składniki stosowane w e-cieczy, a każdy ma inne cechy, które będą wpływały na e-papierosa. PG ma tendencję do wytwarzania większego uczucia „pieczenia gardła” i daje większe poczucie czystości smaków.

Działanie elektronicznego papierosa

Natomiast VG wytwarza więcej pary. Większość firm używa kombinacji dwóch (tj: 60/40, 50/50, 30/70, itd.). Więc jeśli chcesz zwiększyć produkcję pary e-papierosa, wybierz produkt z większą ilością VG. Być może cewka musi być wymieniona? Jeśli oczyścisz urządzenie, baterię i sprawdzisz swój e-sok, a nic to dalej nie zmieni, to jest duża szansa na to, że cewka musi być całkowicie zastąpiona. Większość lepszych kartomizerów, clearomizerów i systemów rozpylających zawiera wymienne głowice, ale jeśli Twój e-papieros tego nie ma, być może będzie potrzebna całkowita wymiana na nowy clearomizer lub kartomizer. Mniejsza produkcja pary może też wynikać ze słabego połączenia akumulatora. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie e-palacze.net Złe połączenie baterii może w ogóle zatrzymać pracę urządzenia lub po prostu zmniejszyć wydajność i ograniczyć produkcję pary. Upewnij się, że konfiguracja atomizera jest bezpiecznie zamocowana do akumulatora i sprawdź, czy zaciski akumulatora są czystsze.

admin